kontakt:

rezerwacja lekcji: 

602 400 110 

obsługa grup zorganizowanych: 

604 633 345

wypożyczalnia sprzętu:

604 633 345

mail: szkolanarciarska.zab@gmail.com

szkolimy w oparciu o program
i licencję wydane przez:
partnerzy:
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

OTWARTE ZAWODY NARCIARSKIE  2020

- WYNIKI

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

MIEJSCE

KATEGORIA I

do 6 lat - dziewczynki

MIEJSCOWOŚĆ

1.

2.

3.

4.

Aleksandra Gąsienica

Julia Jarząbek

Ewelina Wilk 

Aniela Sieczka

Ząb

Ząb

Ząb

26,106

33,189

47,345

DSQ

KATEGORIA I

do 6 lat - chłopcy

MIEJSCE

1.

2.

3.

4.

5.

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

MIEJSCOWOŚĆ

Jan Stoch

Antoni Wolski

Adrian Jarosz

Wojciech Dorula

Szymon Olejko

Ząb

Kraków

Zakopane

Ząb

28,05

31,119

40,154

1,00,944

DSQ

KATEGORIA II

 0d 7 d0 10 lat - dziewczynki

20,080

20,664

22,582

24,771

25,655

27,525

27,813

28,474

28,932

30,890

32,177

32,187

33,679

35,131

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Justyna Trząska

Maja Święchowicz 

Karolina Stoch

Wiktoria Cieżadlik

Zuzanna Gąsienica-Groń

Anna Dorula

Anna Gocał

Helena Stroińska

Magdalena Stołowska

Anna Wilk

Daria Graca

Blanka Cieślak

Lena Klatt

Wiktoria Sikoń

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

KATEGORIA II

 0d 7 d0 10 lat - chłopcy

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

Jan Jędrol

Andrzej Jędrol

Daniel Chowaniec

Jan Czech

Szymon Gąsienica

Piotr Tokarczyk

Maciej Kułach 

Oliwier Graca

Przemysław Walkosz

Michał Czech 

Bartłomiej Gąsienica

Stanisław Stopka

Eryk Bobak

Jan Gromada

Klemens Ciężadlik

Grzegorz Gąsienica

Michał Wilczek

Szymon Gał

Kamil Jarząbek

Jakub Barnaś

Krzysztof Wolski

Antoni Ciężadlik 

Ali El-Eieim 

Oliwier Stanek 

Bartłomiej Dzieżęga

Wojciech Mostowiec

Sebastian Olejko

Marcin Nastawski

Szymon Gąsienica

Radosław Naglak 

Klemens Gąsienica

Maksymilian Dawiec

Michał Kułach

20,472

20,795

21,120

22,925

22,952

23,501

23,553

23, 676

23,86

23,906

24,097

24,161

24,194

24,403

24,503

24,959

25,046

25,277

25,408

26,652

26,742

26,84

27,861

27,950

28,332

31,261

31,282

33,177

33,316

36,503

DNS

DNS

Bielsko Biała

Poronin

Ząb

Ząb

Zakopane

Poronin

Poznań

Suche

Ząb

Ząb

Warszawa

Warszawa

Ząb

MIEJSCOWOŚĆ

MIEJSCOWOŚĆ

Suche

Suche

Ząb

Ząb

Poronin

Bukowina Tatrzańska

Ząb

Czerwienne

Ząb

Ząb

Nowe Bystre

Ząb

Ząb

Ząb

Ząb

Ząb

Poronin

Bustryk

Poronin

Kraków

Ząb

Ząb

Sierockie

Ząb

Czarny Dunajec

Ząb

Kraków

Zakopane

Ząb

Gubałówka

Kościelisko

Bukowina Tatrzańska

KATEGORIA III

od 11 do 14 lat - dziewczynki

MIEJSCE

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

Katarzyna Barnaś

Blanka Naglak

Oliwia Skupień

Natalia Szeliga

Zuzanna Bobak

Zuzanna Bobak

Maria Stoch

Hanna Kołtuniak

Gabrysia Kapuścińska

Zuzanna Wlaźlińska

22,32

22,46

23,12

26,81

27,50

27,68

30,14

30,18

33,32

43,14

MIEJSCOWOŚĆ

Poronin

Ząb

Małe Ciche 

Nowe Bystre

Rokiciny Podhalańskie

Sierockie

Ząb

Wołomin

Warszawa

Małe Ciche

KATEGORIA III

od 11 do 14 lat - chłopcy

MIEJSCE

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

Wojciech Górecki

Maciej Dyląg

Łukasz Tokarczyk

Klemens Galica

Konrad Lasak

Andrzej Król

Bartłomiej Zatorski 

Alex Biernacki

Jakub Karpiel

Władysław Chowaniec

Mateusz Słomka

Mateusz Olejko

Jakub Cieślikowski 

Mateusz Gomółka 

Stanisław Stronicki

20,46

21,61

21,75

22,67

22,68

23,55

23,67

24,50

24,78

25,169

25,64

26,98

27,05

27,11

29,56

MIEJSCOWOŚĆ

Ząb

Poronin

Ząb

Bustryk

Ząb

Limanowa

Ząb

Ząb

Ząb

Suche

Ząb

Ząb

Ząb

Poznań

KATEGORIA IV

od 15 do 17 lat - chłopcy

MIEJSCE

1.

2.

3.

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

MIEJSCOWOŚĆ

Adam Dawid

Jakub Wójcik

Jan Bugara

Kościelisko

Ząb

Ząb

20,88

22,31

27,72

KATEGORIA V

od 18 do 35 lat - panie

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

MIEJSCOWOŚĆ

1.

Natalia Paluchowska

Chałęczyn

28,07

KATEGORIA V

od 18 do 35 lat - panowie

MIEJSCE

1.

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

MIEJSCOWOŚĆ

Rafał Ziółczyk

Lipce

32,56

KATEGORIA VI

od 36 do 49 lat - panie

MIEJSCE

1.

2.

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

MIEJSCOWOŚĆ

Katarzyna Cachro-Dura

Alina Stroinska

Krzeszowice

Poznań

25,21

26,25

KATEGORIA VI

od 36 do 49 lat - panowie

MIEJSCE

1.

2.

3.

4.

5.

6.

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

MIEJSCOWOŚĆ

Wiktor Górecki

Ryszard Gąsienca-Groń

Janusz Stopka

Stanisław Szeliga

Paweł Gał

Wojciech Kuska

Zakopane

Zakopane

Nowe Bystre

Nowe Bystre

Poronin

18,96

19,93

20,88

23,32

23,67

37,67

KATEGORIA VI

od 50 lat - panie

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

MIEJSCOWOŚĆ

1.

Ilona Buczyńska

Bydgoszcz

48,90

KATEGORIA VI

od 50 lat - panie

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS 

MIEJSCOWOŚĆ

1.

2.

3.

4.

Arkadiusz Trząski

Stanisław Strączek

Krzysztof Buczyński

Janusz Kierzkowski

Bielsko-Biała

Ząb

Bydgoszcz

Piastów

19,92

24,38

26,42

1,37,73

wersja mobilna już wkrótce! :)