Wyniki Otwartych Zawodów Sportowych Ząb 2014

KATEGORIA I – DO 6 LAT ROCZNIK 2008 I MŁODSI

DZIEWCZĘTA
KATEGORIA I – DO 6 LAT ROCZNIK 2008 I MŁODSI

DZIEWCZĘTA
1. Zosia Wróbel 37,661
2. Małgorzata Jakubiec 42,774
3. Hanna Rudnicka 1,03,689
4. Antonina Sieczka 1,42,212
5. Wiktoria Ciężadlik 1,51,284

CHŁOPCY
1.Stanisław Mika 32,268
2. Maciej Dyląg 34,875
3. Jędrzej Mika 38,510
4. Bartłomiej Gąsienica 43,282
5. Miłosz Janewski 51,321
6. Jan Stanula 1,06,093
7. Wojtek Stoch 1,21,499
8. Jan Jędrol DSQ
8. Adam Strosz DSQ

KATEGORIA II 7-10 LAT ROCZNIK 2007-2004

DZIEWCZĘTA
1. Halina Wróbel 25,619
2. Hanna Brzosko 26,865
3. Julia Bartol 27,382
4. Paulina Mróz 27,747
5. Katarzyna Topór-Suchodół 28,754
6. Magdalena Jarzewska 29,119
7. Karolina Karkosz 30,784
8. Weronika Chowaniec-Lejczyk 40,512
9. Karolina Chowaniec-Lejczyk 41,837
10. Maria Szała 1,04,995

CHŁOPCY
1 .Marcel Chyc 22,533
2. Kamil Wójcik 24,073
3. Jakub Staszel 25,775
4. Wojtek Gąsienica 25,940
5. Filim Mikra 27,841
6. Oliwier Zubek 27,850
7. Jakub Wójcik 28,317
8. Piotr Styrczula 28,819
9. Szymon Zapotoczny 29,125
10. Bartek Uchotek 30,357
11. Kacper Graca 31,454
12. Stanisław Miętus 31,906
13. Bartek Antoł 32,075
14. Jan Jakubiec 33,839
15. Adrian Krawczyk 35,582
16. Jan Stoch 36,268
17. Jakub Stoch 36,363
18. Wojciech Skrzypniak 39,581
19. Konrad Lassak 40,307
20. Franciszek Stanula 43,676
21. Patryk Mujte 45,454
22. Jędrzej Antoł 54,753
23. Karol Stachoń DSQ

KATEGORIA III 11-14 LAT ROCZNIK 2003-2000

DZIEWCZĘTA
1. Natalia Skupień 23,292
2. Dominika Lassak 24,486
3. Emanuela Czernik 29,509
4. Emilia Cepuchowicz 29,889
5. Julia Nicińska 30,166
6. Klaudia Naglak 31,227
7. Alicja Stępniak 31,310
8. Julia Stoch 31,605
9. Aleksandra Strasz 32,167
10. Karolina Skrzypniak 32,634
11. Adam Skrzypniak DSQ

CHŁOPCY
1. Kasiusz Namaczyński 23,199
2. Klimek Bachleda 23,802
3. Grzegorz Kmita 24,379
4. Sebastian Skupień 24,761
5. Stanisław Ciszek 25,350
6. Przemysław Sioła 25,516
7. Mikołaj Łapot 25,727
8. Bartłomiej Rol 25,799
9. Maciej Rzadkosz 26,462
10. Jakub Makuła 27,105
11. Adam Leśniak 29,203
12. Adrian Antoł 29,555
13. Stanisław Mazur 31,358
14. Sebastian Sikoń 31,592
15. Andrzej Karciarz 32,833
16. Franciszek Tomczak 33,562
17. Michał Zomkowski 42,330


KATEGORIA IV 15-17 LAT ROCZNIK 1999-1997

DZIEWCZĘTA
1 .Anna Topór-Suchodół 20,883
2. Elżbieta Kmita 22,798
CHŁOPCY

1. Marcin Majerczyk 22,272
2. Nikodem Marcichiewicz 23,886
3. Dawid Bończewski 24,317
4. Maciej Zamkowski 29,958
5. Sebastian Buczyński 31,950
6. Jakub Bojanowski 32,934


KATEGORIA V 18-35 LAT ROCZNIK 1996-1979

KOBIETY
1.Gabriela Klimowska 21,32
2. Renata Bobak 21,94
3. Anna Mika 22,89

MĘŻCZYŹNI
1.Bartłomiej Kułach 20,02
2. Piotr Kluś 20,06
3. Daniel Stachoń 21,04


KATEGORIA VI 36-49 LAT ROCZNIK 1978-1965

MĘŻCZYŹNI
1. Andrzej Kmita 20,94
2. Bartosz Namaczyński 23,31
3. Mariusz Sieński 26,27
4. Piotr Wojanowski 28,36
5. Krzysztof Buczyński 29,13
6. Dariusz Mazur 30,38
7. Mirosław Łukaszewski 32,60

KATEGORIA VII 50 LAT I POWYŻEJ ROCZNIK 1964 I STARSI

MĘŻCZYŹNI
1.Wojciech Krokowski 24,10

KATEGORIA IIX ZJAZD TEKLEMARKIEM

KOBIETY
1.Daria Łobasiuk 25,90

MĘŻCZYŹNI
1.Józef Szot 20,79
2. Marian Słodyczka 20,84
3. Łukasz Stoch 24,10
4. Witold Stanula 25,63
5. Wojciech Krokowski 26,45
6. Sławomir Lassak DNF

Jeżeli kogoś nazwisko zostało źle wpisane z góry przepraszam, ale nie mogłem
dobrze odczytać danych na listach. Korektę wykonam po przesłaniu opisu
błędu na adres e-mail janekski@op.pl pozdrawiam Jasiek