I Bieg o puchar sportowców wsi Ząb Bartolski Wierch 2012

Kategoria Dzieci     
Dystans 500 M     
Roczniki 2002-2006 Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Żegleń Jakub 2002 Lks Poroniec Poronin Bańska Niżna 1,19,5 I Miejsce
  2 Jarosz Mateusz 2002 Bańska Wyżna 1,19,8 Ii Miejsce
  3 Skupień Adam 2002 Lks Poroniec Poronin Biały Dunajec 1,27,7 Iii Miejsce
  4 Wojtane Kamil 2002 Lks Poroniec Poronin Biały Dunajec 1,36,8
  5 Trebunia Łukasz 2003 Lks Poroniec Poronin Biały Dunajec 1,38,9
  6 Stachoń Kamil 2002  1,50,8
  7 Miętus Stanisław 2003 Sp Chochołów 1,57,5
  8 Gąsienica Łukasz 2003 Sp Podczerwone 1,58,4
  9 Chramiec Dawid 2004 Sp Ciche 2,08,8
  10 Stachoń Karol 2006 Zakopane 2,45,7 I Miejsce - W Kategorii Najmłodszy Uczestnik
      
Kategoria Dzieci     
Dystans 1 Km     
Roczniki 2002 Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Gasienica-Ciaptak Maciej 2002 Uks Z Sp Nr 2 5,06,4 I Miejsce
  2 Gąsienica-Roj Szymon 2002 Uks Z Sp Nr 2 5,08,5 Ii Miejsce
  3 Supniewski Rafał 2002 Uks Z Sp Nr 2 6,22,7 Iii Miejsce
  4 Smerczyński Andrzej 2002 Uks Z Sp Nr 2 6,32,8 Iv Miejsce
  5 Krzeptowski-Sabała Dariusz 2002 Uks Z Sp Nr 2 6,49,3 V Miejsce
      
Kategoria Dzieci     
Dystans 1 Km     
Roczniki 2003 Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Miętus Stanisław 2003 Chochołów 7,32,0 I Miejsce
  2 Rzepka Maksymilian 2003 Posa Zakopane 7,34,7 Ii Miejsce
      
Kategoria Szkoły Podstawowe     
Dystans 1 Km     
Roczniki 1999-2000 (V, Vi Kl)     
Dziewczynki Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Piczura Magda 1999 Uks Z Sp Nr 2 3,55,2 I Miejsce
  2 Stołowska Grażyna 1999 Sp Biały Dunajec 4,04,4 Ii Miejsce
  3 Marszałek Kornelia 1999 Uks Z Sp Nr 2 4,05,7 Iii Miejsce
  4 Szwajnos Małgorzata 1999 Sp Ciche 4,13,8
  5 Michalczak Natalia 1999 Sp Ciche 4,18,1
  6 Karciarz Patrycja 2000 Sp Biały Dunajec 4,22,5
  7 Michalczak Sylwia 2000 Sp Ciche 4,34,3
  8 Łacek Paulina 2000 Sp Ząb 5,42,4
  9 Lasak Dminika 2000 Sp Ząb 5,47,3
  10 Kluś Angelika 2000 Sp Ząb 5,52,5
  11 Gąsienica - Roj Karolina 2000 Uks Z Sp Nr 2 5,53,7
  12 Piechota Zuzanna 2000 Sp Kościelisko 6,58,4
  13 Domagała Małgorzata 1999 Sp Ząb 6,59,4
      
Chłopcy Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Stanek Bartłomiej 1999 Uks Z Sp Nr 2 4,00,3 I Miejsce
  2 Magdziak Bartłomiej 1999 Lks Poroniec Poronin Skrzypne 4,18,9 Ii Miejsce
  3 Marusarz Mateusz 1999 Lks Poroniec Poronin Maruszyna Górna 4,25,7 Iii Miejsce
  4 Hreśka Dawid 1999 Lks Poroniec Poronin Bańska Niżna 4,30,3
  5 Szczepaniak Jakub 2000 Lks Poroniec Poronin Sp Poronin 4,36,6
  6 Łukaszczyk Jan 2000 Sp Murzasichle Uks Murzasichle 4,45,8
  7 Gąsienica - Makowski Mateusz 1999 Uks Z Sp Nr 2 4,49,4
  8 Haza Marcin 1999  4,52,3
  9 Pradziad Mateusz 2000 Sp Murzasichle Uks Murzasichle 4,53,5
  10 Rączka Grzegorz 2000 Sp Ząb 5,27,8
  11 Domagała Szymon 2000 Sp Ząb 5,35,8
  12 Habas Patryk 2000 Sp Murzasichle Uks Murzasichle 5,42,2
  13 Szczurek Jacek 1999 Sp Ząb 5,42,8
  14 Walkosz Andrzej 2000 Sp Ząb 5,51,1
  15 Lassak Kamil 2000 Sp Ząb 6,35,2
  16 Wajda Szymon 2000 Uks Z Sp Nr 2 6,45,4
      
Kategoria Szkoły Podstawowe     
Dystans 1 Km     
Roczniki 2001 (Iv Kl)     
Dziewczynki Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Gąsienica Kamila 2001 Kościelisko 4,29,5 I Miejsce
  2 Bieniasz Weronika 2001 Sp Ciche 4,53,2 Ii Miejsce
  3 Amilkiewicz Zuzanna 2001 Sp Nr 2 Zakopane 4,55,8 Iii Miejsce
  4 Bukowska Katarzyna 2001 Uks Z Sp Nr 2 6,04,9
  5 Chramiec Kinga 2001 Sp Ciche 6,25,0
  6 Wajda Wiktoria 2001 Uks Z Sp Nr 2 6,48,3
  7 Kalata Jessica  2001 Sp Ząb 6,54,8
  8 Naglak Klaudia 2001 Sp Ząb 7,22,2
  9 Polak Małgorzata 2001 Sp Ząb 7,32,0
      
Chłopcy Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Stosel Kacper 2001 Uks Z Sp Nr 2 4,59,7 I Miejsce
  2 Skupień Stanisław 2001 Sp Murzasichle Uks Murzasichle 5,18,5 Ii Miejsce
  3 Rączka Adam 2001 Sp Ząb 6,00,1 Iii Miejsce
  4 Ciszek Stanisław 2001 Sp Ząb 6,21,5
  5 Staszel Grzegorz 2001 Sp Ząb 6,32,2
  6 Styrczula Szymon 2001 Sp Ząb 6,46,4
      
Kategoria Gimnazja     
Dystans 2 Km     
Roczniki 1996/1997/1998      
Dziewczynki Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Urbaś Beata 1997 G Nr 2 Biały Dunajec 8,44,2 I Miejsce
  2 Michniak Dominika 1998 G Im Jana Pawła Ii Ciche 9,02,6 Ii Miejsce
  3 Stękała Danuta 1997 G Im Jana Pawła Ii Ciche 9,38,6 Iii Miejsce
  4 Fudala Weronika 1998 G Im Jana Pawła Ii Ciche 9,48,0
  5 Styrczula Joanna 1998 G Im Jana Pawła Ii Ciche 9,58,2
  6 Kula Marta 1996 G Im Jana Pawła Ii Ciche 10,15,1
  7 Bobak Monika 1996 G Im Jana Pawła Ii Ząb 13,05,1
      
Kategoria Gimnazja     
Dystans 2 Km     
Roczniki 1997/1996 (Ii, Iii Kl)     
Chłopcy Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Szwajnos Marcin 1997 G Im Jana Pawła Ii Ciche 6,41,1 I Miejsce
  2 Szwajnos Krzysztof 1996 G Im Jana Pawła Ii Ciche 6,43,3 Ii Miejsce
  3 Walkosz Jan 1997 G W Białym Dunajcu 6,52,0 Iii Miejsce
  4 Bieniasz Kacper 1997 G Im Jana Pawła Ii Ciche 7,13,9
  5 Niźnik Adrian  1996 G Im Jana Pawła Ii Ciche 8,58,1
      
Kategoria Gimnazja     
Dystans 2 Km     
Roczniki 1998     
Chłopcy Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Orszulak Tomasz 1998 G Im Jana Pawła Ii Ciche 8,23,9 I Miejsce
  2 Pradziad Adam 1998 G Murzasichle Uks Murzasichle 8,33,4 Ii Miejsce
  3 Stanek Tomasz 1998 G Im Jana Pawła Ii Ciche 8,39,2 Iii Miejsce
  4 Jarząbek Kamil 1998 G Im Jana Pawła Ii Ciche 8,49,5
  5 Morawa Krzysztof 1998 G Im Jana Pawła Ii Ciche 9,35,1
  6 Sądelski Wojciech 1998 G Murzasichle Uks Murzasichle 9,55,6
  7 Skupień Szymon 1998 Murzasichle 10,17,1
  8 Majerczyk Marcin 1998 G Im Jana Pawła Ii Ząb 10,20,3
  9 Bończewski Dawid 1998 G Im Jana Pawła Ii Ząb 10,26,3
  10 Łukaszczyk Andrzej 1998 G Murzasichle Uks Murzasichle 11,35,5
  11 Ciszek Piotr 1998 G Im Jana Pawła Ii Ząb 12,03,8
      
Kategoria Gimnazja - Wyczynowo     
Dystans 2 Km     
Roczniki 1998/97/96     
Dziewczynki Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Walkosz Weronika 1996 Gms 7,35,3 I Miejsce
  2 Pradziad Justyna 1997 Gms 7,42,0 Ii Miejsce
  3 Kęsek Katarzyna 1996 Gms 7,45,1 Iii Miejsce
  4 Białoń Ewelina 1996 Gms 8,00,0
  5 Gluc Krystyna 1998 Gms 8,21,7
  6 Słaby Ewelina 1998 Gms 9,00,8
  7 Milon Gabriela 1998 Gms 9,27,3
  8 Milon Magdalena 1996 Gms 12,17,8
      
Kategoria Gimnazja - Wyczynowo     
Dystans 2 Km     
Roczniki 1998/97/96     
Chłopcy Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Skupień Andrzej 1998 Gms 7,11,2 I Miejsce
  2 Para Kamil  1997 Gms 8,12,2 Ii Miejsce
  3 Duda Bartłomiej 1998 Gms 8,37,6 Iii Miejsce
  4 Gąsienica - Groń Jakub 1997 Gms 9,02,9
  5 Łukaszczyk Grzegorz 1997 Gms 9,15,1
  6 Szyszka Piotr 1998 Gms 9,19,5
  7 Białoń Kamil 1998 Gms 11,13,7
      
Kategoria Ponadgim.- Wyczynowo     
Dystans 3 Km     
Dziewczynki Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Pradziad Anna 1992 Zsms 12,12,2 I Miejsce
  2 Dorula Elżbieta 1995 Zsms 12,19,5 Ii Miejsce
  3 Szczyrba Małgorzata 1994 Zsms 12,36,8 Iii Miejsce
  4 Zarycka Monik 1992 Zsms 12,58,8
      
Kategoria Ponadgim.- Wyczynowo     
Dystans 5 Km     
Chłopcy Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Pradziad Andrzej 1994 Zsms  19,49,5 I Miejsce
  2 Topór Jakub 1994 Zsms  20,13,0 Ii Miejsce
  3 Trebunia Mateusz 1994 Zsms  20,29,7 Iii Miejsce
  4 Lańda Michał 1995 Zsms  20,39,10
  5 Kęsek Krzysztof 1993 Biały Dunajec 21,00,7
  6 Gutt Piotr 1994 Zsms  22,34,4
      
Kategoria Kobiety - Open     
Dystans 3 Km     
Roczniki Do 39 Lat Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Pitoń Karolina 1987 Kościelisko 12,03,1 I Miejsce
  2 Lassak Beata 1994 Kościelisko 12,07,9 Ii Miejsce
  3 Pradziad Anna 1992 Zsms 12,12,2 Iii Miejsce
  4 Dorula Elżbieta 1995 Zsms 12,19,5
  5 Szczyrba Małgorzata 1994 Zsms 12,36,8
  6 Zarycka Monika 1992 Zsms 12,58,8
  7 Tokarz Marta 1993 Ustup 18,12,9
      
Roczniki Do 49 Lat (40-49) Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Gąsienica Małgorzata 1963 Kościelisko 13,39,4 I Miejsce
  2 Jakubowicz Małgorzata 1964 Nowy Targ 15,45,2 Ii Miejsce
  3 Galica-Wójcik Joanna 1965 Poronin 15,58,2 Iii Miejsce
      
Roczniki Do 55 Lat (50-55) Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Pitoń Hanna 1966 Kościelisko 14,03,6 I Miejsce
      
Roczniki Najszybsza Wśród Kobiet Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Pitoń Karolina   12,03,1 I Miejsce
      
Kategoria Kobiety     
Dystans 1 Km     
Roczniki Powyżej 55 Lat Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Łukaszczyk Ewa 1957 Zakopane 7,12,9 I Miejsce
  2 Clark Justyna 1945 Zakopane 16,55,4 Ii Miejsce
      
Roczniki Najwcześniej Urodzona Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Clark Justyna 1945 Zakopane 16,55,4 I Miejsce
      
Kategoria Mężczyźni     
Dystans 5 Km     
Roczniki Do 39 Lat Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Tylka Daniel 1994 Zakopane 24,28,7 I Miejsce
  2 Stachoń Daniel 1987 Zakopane 24,32,7 Ii Miejsce
  3 Jan Gąsienica 1984 Ząb 25,22,9 Iii Miejsce
  4 Ziemba Kamil 1993 Sanok 25,43,7
  5 Marian Słodyczka 1983 Ząb 26,24,0
  6 Król Szymon 1995 Zakopane 29,13,4
  7 Łukasz Stoch 1986 Ząb 30,39,0
  8 Sut Wojciech 1995 Domaniewice 32,04,0
      
Roczniki Do 49 Lat (40-49) Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Lańda Andrzej 1966 Poronin 23,14,9 I Miejsce
  2 Ustupski Stanisław 1966 Ząb 23,58,2 Ii Miejsce
  3 Grela Mirosław 1970 Poronin 27,33,6 Iii Miejsce
  4 Kazimierz Gąsienica 1972 Koniówka 28,18,9
      
Roczniki Do 59 Lat (50-59) Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Majoch Tadeusz 1955 Zakopane 23,29,6 I Miejsce
  2 Nowak Józef 1959 Zakopane 29,51,3 Ii Miejsce
  3 Wolski Hubert 1962 Nowy Targ 31,08,2 Iii Miejsce
  4 Bobak Jacek  Leszczyny 34,15,4
      
Roczniki Powyżej 60 Lat Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Janocha Zygmunt 1952 Biały Dunajec 24,08,6 I Miejsce
  2 Grandys Janusz 1950 Kraków 27,04,0 Ii Miejsce
  3 Łukaszczyk Władysław 1950 Zakopane 31,46,3 Iii Miejsce
  4 Strączek Stanisław 1947 Ząb 35,33,1
  5 Błachnio Marian 1951 Jaworzno 36,28,4
      
Roczniki Najwcześniej Urodzony Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Strączek Stanisław 1947 Ząb 35,33,1 I Miejsce
      
Roczniki Najszybszy Wśród Mężczyzn Miejsce Nazwisko, Imię Rocznik Szkoła/Miejscowość Czas Uwagi Dodakowe
  1 Pradziad Andrzej 1994  19,49,5 I Miejsce